Новогодишни попусти

Новогодишно мени кај Шизик на ризик!
Избери оригинален домашен подарок и изненади ги своите најблиски, пријателите или себе 
> 20% попуст за сметка над 2500 ден (купон код SHZK20)
> 25% попуст за сметка над 3500 ден (купон код SHZK25)
> 30% попуст за сметка над 5500 ден (купон код SHZK30)

Попустот реализирај го онлајн или во нашата продавница 

За онлајн нарачка стави ги саканите производи во кошничка и употреби еден од кодовите, или направи ја нарачката преку директна порака.
Акцијата не ги вклучува врамените постери и производите кои се веќе на попуст и не се комбинира со други акции.

Посебна понуда: КУПИ 1 ДОБИЈ 2! 
▶ со секој купен постер - подарок постер по твој избор (купон код FREEPOSTER)
▶ со секој купен сет од 10 разгледници - подарок втор сет разгледници (купон код FREECARDS)
Понудата не се комбинира со други акции.

Производите онлајн или во нашиот дуќан доаѓаат спакувани во картонска подарок кутија, со брендирана украсна хартија и гратис стикери.

Бесплатна МКД достава за нарачки во вредност од над 1000 ден

Количините се сериски ограничени. 
Акцијата трае до 31.12.2021

SHEEZICK NA REEZICK © 2022. UKION SHOPS